Reference od klientů

Paní Hambergerová skvěle opatruje naše finance a nejednou nám vytrhla trh z paty. Po špatných zkušenostech s některými finančními poradci bylo milé setkat se se skutečnou profesionálkou, kterou její práce opravdu baví a nežene se pouze za provizí z uzavírání dalších a dalších nesmyslných smluv. Je evidentní, že paní Hambergerové jde především o klientovu spokojenost. Jednala s námi vždy profesionálně, ale zároveň velmi lidsky, což oceňujeme.
Michaela Maxová
Když jsem před 9 lety dostala kontakt na Martinu, nevěděla jsem, jak mi tohle setkání změní život. Ač mi už bylo kolem 40 let a ve financích jsem nikdy nepracovala, Martina se toho nezalekla, dala mi šanci a dnes mé jméno najdete mezi 20 nejlepšími profíky z celé ČR.
Renata Zachová
Díky poradenství Partners a naší poradkyni Martině Hambergerové se nám splnil sen o velkém domě s bazénem a zahrádkou. Na naší poradkyni se můžeme kdykoliv obrátit. Pomohla nám s prodejem bytu a následně s hypotékou pro náš dům. Martina je náš anděl. Je velmi milá, spolehlivá, ochotná, kamarádská. Jsme rádi, že nám kdysi dala kamarádka na Partners a Martinu kontakt. Díky nim žijeme svůj sen.
Kateřina Lukešová
Nikdy předtím by nás nenapadlo, jak je pojištění nemovitosti důležité. Stala se nám škoda, kterou nám pojišťovna nevyplatila v takovém rozsahu, jaký byl pro pokrytí nákladů na opravu třeba. Obrátili jsme se tedy následně na paní Hambergerovou, která nám vysvětlila co bylo špatně a pomohla nám vytvořit novou pojistku.
Jana Housková
Dlouho jsme plánovali bydlení, ale nevěděli jsme, jak pořádně na to. Paní Hambergerová nám se vším pomohla. Ukázala nám všechny možnosti a pomohla s následnou realizací. Nyní máme krásný baráček.
Lenka Semerádová
Martinu Hambergerovou nám doporučili známí. Manželovi jsme chtěli udělat životní pojistku, ale v pojišťovnách to kvůli jeho zdravotnímu stavu vyšlo strašně draho s plno omezeními. Martina nám pomohla najít výhodnější možnost s méně výlukami. Nyní nám spravuje všechny finance.
Zuzana Čejková
Vždy dokáže zařídit, na čem se shodneme. Kdykoli ji zavolám s dotazem, tak mi vše vysvětlí a poradí. Scházíme se pravidelně a já vím, že je o mé finance postaráno.
J. Herych
Za paní Hambergerovou jsme přišli hledat pomoc s úvěry. S přítelem jsme jich měli více a dlouho jsme žili z koruny na korunu. Paní Hambergerová nám nejen pomohla s konsolidací úvěrů a přijatelnější splátkou, ale také s tvořením finanční rezervy, díky které se nyní cítíme chráněni před jakoukoli nečekanou finanční situací, která může nastat.
Dana Malá
Jsme s Martinou velmi spokojení. Všechno s námi vždycky hned vyřeší ať už voláme a píšeme kdykoli.
Josef Keclík
Chtěli jsme něco naspořit dětem do budoucna. Investice pro nás byly něco, o čem jsme ani neuvažovali. Naši známí na tom hodně prodělali. S paní Hambergerovou jsme se o tom bavili a ona nám ukázala, jak to celé funguje. Představila nám různé možnosti, ale hlavně nám všechno vysvětlila. Pravidelně si odkládáme částku na investice a zvládáme spořit nejen pro naše děti.
Filip Maršíček
Hned od první schůzky působila velmi profesionálně a hlavně mi uměla vše vysvětlit. Hodně věcí jsem díky ní pochopil a neumím si představit řešit něco ohledně financí bez ní.
Daniel Kůs
Sami jsme dlouho řešili s pojišťovnou úraz našeho syna. Nechtěli nám nic vyplatit a všechno se táhlo strašně dlouho. S Martinou Hambergerovou jsme to vyřešili během dvou týdnů. S pojišťovnou se spojila a my jsme se o nic nemuseli starat.
Jana Uhlíková
Řešili jsme s paní Hambergerovou refinancování naší hypotéky a dost jsme se toho báli. Bylo kolem toho moc věcí, kterým jsme nerozuměli. Paní Hambergerová nás provedla celým procesem a během toho i vše vysvětlila.
Tereza Vítovcová